השירותים שלנו

A3פליירים A3

מטבע הדברים ישנם פליירים בגדלים שונים, כל אחד מיועד למטרה שונה ואחרת. לפני שמחליטים על גודל הפלייר יש לשבת עם המעצבים הגרפים ולקבוע מהו הגודל…

קרא עוד >

A4פליירים A4

פליירים קיימים בכל מיני גדלים, קטנים או גדולים, לכל גודל מטרה משלו. כאשר אנו פונים אל חברת דפוס ויושבים עם הגרפיקאי, לא בוחרים באופן אקראי את גודל הפלייר..

קרא עוד >

A5פליירים A5

כל בתי הדפוס יציעו לכם פליירים בגדלים שונים ובגוונים משתנים. ישנן מידות נפוצות של פליירים ויש להתאימן למטרה לשמה אתם מייעדים אותם. ישנם פליירים בגדלים של..

קרא עוד >

A6פליירים A6

בבתי הדפוס הפלייר הקטן ביותר אותו יציעו לכם הוא פלייר A6. זהו פלייר שגודלו 10 על 14 ס"מ. אם תירצו להבין יותר באיזה סדר גודל מדובר, אזי גודלו של אותו פלייר..

קרא עוד >

עיצוב נוףדוגמאות לפליירים

ברשת האינטרנט ובאתרי הדפוס השונים תוכלו למצוא שפע דוגמאות לפליירים. ברוב הפליירים תראו איך עסקים שונים כמו פיצריות, מסעדות, ומכוני יופי…

קרא עוד >

פלאיירטאק1פליירים צבעוניים

מעוניינים לחשוף את עסקכם לאלפי לקוחות תוך עמידה בתקציב הפרסום שהצבתם לעצמכם? בעולם הפרסום של ימינו נדמה שזוהי משימה בלתי אפשרית, כיום כל דקת..

קרא עוד >

סינדרלה2פליירים דו-צדדיים

פליירים, אותם עלוני פרסום בהם אנו יכולים להיתקל בכל פסיעה ברחוב, לא חייבים להיות חד צדדיים. בהחלט בית הדפוס יכול להפיק גם פליירים דו צדדיים…

קרא עוד >

BOLABILLIARDפליירים למסיבות

פליירים למסיבות הם לא עוד סתם פליירים, אלה חייבים להיות פליירים אטרקטיביים עם תמונות שימשכו את העין. הרי מהי המטרה? שתגיעו למסיבה!

קרא עוד >

פליירים בזול

פליירים, אותם עלוני פרסום בהם אנו יכולים להיתקל בכל מקום, יכולים גם להיות זולים. כאשר מדובר על שיקולי הכנסות לעסק ורווחיות, פליירים הם בהחלט רעיון שיווקי..

קרא עוד >

המשפחתון של עדיפליירים מעוצבים

פליירים, ולא משנה לאיזו מטרה הם מיועדים, חייבים להיות מעוצבים. המטרה העיקרית היא שהם ימשכו את העין, כך שאותו אדם שמקבל אותם יעיין בהם, יביט..

קרא עוד >

TRX N MOREפליירים  לפרסום

פליירים לפרסום הם עוד אחת מהדרכים לשווק עסקים, חברות וחנויות. כמעט כל יום יוצא לנו להיתקל בפליירים, חלקם אטרקטיביים יותר המושכים את העין, וחלקם פחות, להם אנו לא נוטים להקדיש תשומת לב.

ישנם פליירים לפרסום הכוללים עמוד אחד וכאלה הכוללים שניים, ישנם חד צדדים ודו צדיים, הם עשויים מסוגי נייר שונים והעיקר בהם היא הוויזואליה, התמונות והטקסטים, כאשר המטרה היא בעצם להגדיל את רווחיותו של העסק.

קרא עוד >

לפרטים נוספים חייגו אלינו: 0722-657-713, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף